Twoje źródło informacji o akcesoriach do telefonu

Ranking brokatowych etui do telefonu! Sprawdź nasze opinie

Od pewnego czasu szukasz odpowiedniego etui dla swojego telefonu? Chcesz zaopatrzyć się w produkt dobrej jakości, który posłuży Ci przez długi czas? Cenisz sobie wyjątkową estetykę i lubisz odznaczać się ze swoim telefonem? W takim razie koniecznie sprawdź nasze zestawienie etui z brokatem – na pewno Ci się spodobają!

Etui to bardzo przydatne akcesorium do każdego telefonu. Nie można się temu dziwić – przecież zabezpiecza smartfona przed ewentualnymi upadkami. Mało tego, kiedy etui delikatnie wystaje poza wyświetlacz telefonu – urządzenie podczas upadku oprze się na ramkach obudowy, nie natomiast na ekranie, którego wymiana może kosztować nawet więcej, niż tysiąc złotych. Wszystko zależy od modelu telefonu, jednak nierzadko zdarza się, że ewentualna naprawa wiąże się z większymi kosztami, niż zakup nowego urządzenia. Z tego powodu, etui powinno być podstawowym zakupem każdego użytkownika smartfona.

Brokatowe etui to wyjątkowe produkty, doceniane na całym świecie przez wiele osób. Nic w tym dziwnego – brokat przez światło mieni się na wiele kolorów i zwyczajnie przyciąga uwagę. Z tego powodu osoby lubiące swój indywidualizm powinny zastanowić się nad zakupem takowego etui. Przed wyborem zawsze jednak sprawdzaj, czy dane etui z brokatem pasuje do modelu Twojego smartfona.

Wybrane brokatowe etui, na które warto zwrócić uwagę!

Dostępne są dla wielu modeli smartfonów, poniższe grafiki są przykładowe.

Forcell Shining – srebrny

Ten model etui z brokatem jest klasycznym rozwiązaniem, które dobrze się sprawdzi dla ogółu użytkowniczek. Dlaczego? Srebrny jest kolorem uniwersalnym – znacznie bardziej niż złoty – dzięki czemu telefon w takim kolorze będzie pasował do szerokiej gamy ubrań i biżuterii (nawet złotej). Co więcej, to brokatowe etui swoją prostotą skupi uwagę wielu osób. Wykonano je z wysokiej jakości materiałów.

Forcell Shining – ombre

Ten model, w odróżnieniu od wcześniejszego – jest odrobinę bardziej zróżnicowany estetycznie. Mianowicie, jest to srebrno-granatowe ombre. Czym jest ombre? W tym przypadku to płynne przejście koloru granatowego w srebrny. Dzięki temu to brokatowe etui prezentuje się jeszcze lepiej, jednak nie będzie tak uniwersalne. Jest wykonane z tego samego materiału, co wcześniejszy model – na pewno posłuży dobrze przez długi czas.

Glitter Book

W tym przypadku nie chodzi o zwykłe „plecki” (etui tylko na tył telefonu), ale tzw. książkę. To etui nie tylko wygląda wręcz genialnie, ale zapewnia też dobrą ochronę – zasłania tył oraz przód smartfona. Co więcej, jest to również propozycja bardzo wygodna w użytkowaniu. Mianowicie, to etui z brokatem posiada miejsce na kartę kredytową, wizytówkę itd. Dzięki temu nie będziesz mieć potrzeby sięgania po portfel!

TFO Liquid Glitter

To etui z brokatem jest zdecydowanie najciekawsze w zestawieniu – posiada bowiem płynny brokat! Co to oznacza? Kiedy będziesz ruszać telefonem – brokat będzie się ruszał – daje to niesamowity efekt wizualny, hipnotyczny wręcz.  

Subskrybuj Nasz Newsletter!

Akcesoria do telefonu, które warto zabrać ze sobą w podróż!

Niedługo wybierasz się w podróż? Zamierzasz aktywnie spędzić ten czas? Chcesz przez cały wyjazd mieć dostęp do swojego telefonu? W takim wypadku na pewno przydadzą Ci się różne akcesoria do telefonu [...]

CZYTAJ

Ponowne przyklejanie szkła hartowanego na telefon - czy można?

Użytkowanie telefonu często może się wiązać ze zniszczeniem ekranu. To naturalna sprawa – każdy używany przedmiot prędzej czy później ulegnie degradacji, jednak mimo tego, warto zadbać o to, aby wydłużyć czas użytkowania [...]

CZYTAJ